Apie mus

Sukurti verslą 1991-aisiais – didelis iššūkis, jis tampa dar įdomesniu, tuomet kai idėjas grindi šeimos vertybėmis. Nekilnojamojo turto įmonė Tokarija savo veiklą pradėjo Plungėje nesivaikydami šablonų, kurdami savo kelią ir visada ieškodami geriausios išeities klientui. Šeimos verslas statomas ant tvirtų pamatų – draugiško bendravimo su klientais, išskirtinio požiūrio į situacijas, gebėjimo išklausyti ir operatyviai spręsti iškilusius klausimus. Tik todėl sėkmingai plėtėsi visoje Vakarų Lietuvoje.

2008 –aisiais Tokarija reaguodama į pasaulinę nekilnojamo turto krizę praplėčia paslaugų spektrą, siūlydami spręsti ir kitus nekilnojamo turto klausimus, kaip projektavimas, dokumentų tvarkymas ir kt.

2017-ieji metai Tokarijai tampa lemtingi – šeimos verslas plečiasi – naujas iššūkis įsitvirtinti sostinėje. Įkūrėjų dukra Karolina tęsia tėvų tradicijas ir kurdama gerą atmosferą sprendžia klientų nekilnojamo turto klausimus Vilniuje, siekdama suprasti kiekvieno poreikius, prisitaikyti prie įstatymų bei technologijų kaitos.

Iššūkiai – Tokarijos kasdienybė, augantis klientų ratas – vizitinė kortelė, o kokybė – darbų matavimo vienetas. Savo visus nekilnojamo turto klausimus spręskite Tokarijos šeimoje!